Neler Yapıyoruz ?

Firmamız Bodrum ve çevresinde yana kayar otomatik kapı,garaj kapıları,fotoselli kapı,bariyar ve kapenk montaj tamir kurulum hizmeti vermektedir. Tüm mekanlar için özel kepenk ve panjur çözümleri üretiyoruz. "Bodrum Otomatik Kapı Sistemleri" olarak en kaliteli ekipmanları kullanıyor, profesyonel işçilik ile uygulama yapıyoruz.

Cemal İNNER

0532 304 61 33

E-Mail

info@bodrumkapi.com

Başlıca Hizmetlerimiz
Yana kayar kapılarda genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur. Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır. Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumadırlar. Bodrum da yana kayar kapı teknik servisi hizmeti vermekteyiz.
Kanatlı giriş kapıları hem hava şartlarına maruz kaldıkları hem de genellikle yoğun şekilde kullanıldıkları için hareket sistemlerine özellikle dikkat edilmesi gerekir. Dolayısıyla kapıya en uygun sistemi tedarik etmek için tesisatın planlama aşamasında kapının kullanım şeklinin detaylı olarak incelenmesi faydalıdır. Bodrum da dairesel açılır kapı teknik servisi hizmeti vermekteyiz.
Otomatik bariyer otopark alanlarının araç giriş ve çıkışını kontrol altına alabilmek amacıyla tasarlanmıştır.Gelişmiş kontrol elektroniği sayesinde uzaktan kumanda, buton kontrolü, kart okuyucu elektronikleri ( Manyetik, Proximity, Mifare, KGS, OGS ) ve her türlü Access geçiş kontrol sistemi ile kontrol edilebilmektedir. Bodrum da otomatik bariyer teknik servisi hizmeti vermekteyiz.
Çalışmalarımıza Göz Atın