Hizmetlerimiz

Siz değerli müşterilerimize, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile verdiğimiz hizmetlerimiz...

Yana Kayar Kapı

Yana kayar kapılarda genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur. Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır. Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumadırlar. Bodrum da yana kayar kapı teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Dairesel Açılır Kapı

Kanatlı giriş kapıları hem hava şartlarına maruz kaldıkları hem de genellikle yoğun şekilde kullanıldıkları için hareket sistemlerine özellikle dikkat edilmesi gerekir. Dolayısıyla kapıya en uygun sistemi tedarik etmek için tesisatın planlama aşamasında kapının kullanım şeklinin detaylı olarak incelenmesi faydalıdır. Bodrum da dairesel açılır kapı teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Otomatik Kapı

Bilindiği gibi sizlerin var olan işletmecisi olduğunuz kafe ve restorantlara, yaşadığınız muhite veya ticari anlamda kullanmak istediğiniz her bölgeye uyum sağlamaktadır. Bodrum da otomatik kapı teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Otomatik Bariyer

Otomatik bariyer otopark alanlarının araç giriş ve çıkışını kontrol altına alabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Bodrum da otomatik bariyer teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Panjur Montaj

Mevcut pencere, kapının ya da garajın dışından sabitlenebilen panjur çeşitleridir. Oldukça sağlam olan bu panjurlar, ışığı tamamen kesebilme ve rüzgarı kesebilme özelliğine sahiptir. Bodrum da panjur montaj teknik servisi hizmeti vermekteyiz.